Sobki Bootstrap (all releases) - en to ast translation catalogue (49 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Homepage
ast: Páxina d'entamu

en: File
ast: Ficheru

en: Size
ast: Tamañu

en: None
ast: Nengún

en: Number
ast: Númberu

en: Message
ast: Mensax

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Center
ast: Centru

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: Small
ast: Pequeñu

en: Text
ast: Testu

en: Attachment
ast: Axuntu

en: Upload
ast: Xubir

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Active
ast: Activu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Comment
ast: Comentariu

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Published
ast: Espublizáu

en: Heading
ast: Encabezáu

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Plain text
ast: Testu planu

en: Table
ast: Tabla

en: Navigation
ast: Navegación

en: Configure block
ast: Configurar bloque

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
