Sobki Bootstrap (all releases) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: English
ga: Béarla

en: Product
ga: Táirge
