Sobki Bootstrap (all releases) - en to gl translation catalogue (140 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Register
gl: Rexistrar

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: List
gl: Lista

en: Subject
gl: Asunto

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: On
gl: Activo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Homepage
gl: Páxina de inicio

en: File
gl: Ficheiro

en: Size
gl: Tamaño

en: None
gl: Ningún

en: Number
gl: Número

en: Message
gl: Mensaxe

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Center
gl: Centrar

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top
gl: Superior

en: Small
gl: Pequeno

en: Icon
gl: Icona

en: Views
gl: Vistas

en: Teaser
gl: Resumo

en: Text
gl: Texto

en: Layout
gl: Disposición

en: Components
gl: Compoñentes

en: Attachment
gl: Anexo

en: Upload
gl: Subir

en: Before
gl: Antes

en: After
gl: Despois

en: Email
gl: Correo electrónico

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Separator
gl: Separador

en: Active
gl: Activo

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Bottom
gl: Botón

en: Off
gl: Desactivado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Inline
gl: En liña

en: Comment
gl: Comentario

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Published
gl: Publicado

en: Heading
gl: Cabeceira

en: Warning
gl: Alerta

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Address
gl: Enderezo

en: Example
gl: Exemplo

en: Table
gl: Táboa

en: Navigation
gl: Navegación

en: Color
gl: Cor

en: Repeat
gl: Repetir

en: Full
gl: Completo

en: English
gl: Inglés

en: French
gl: Francés

en: Token
gl: Símbolos

en: Source
gl: Orixe

en: Configure block
gl: Configurar o bloque

en: Map
gl: Mapa

en: Caption
gl: Lenda

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Info
gl: Información

en: Reference
gl: Referencia

en: Changed
gl: Cambiado

en: Interval
gl: Intervalo

en: Related content
gl: Contido relacionado

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Language switcher
gl: Selector de idioma

en: Form
gl: Formulario

en: Audio file
gl: Arquivo de audio

en: Space
gl: Espazo

en: Account
gl: Conta

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: User account
gl: Conta de usuario

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Inherit
gl: Herdar

en: Not applicable
gl: Non aplicable

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Primary
gl: Primario

en: Search index
gl: Índice de busca

en: Video file
gl: Arquivo de vídeo

en: Secondary
gl: Secundario

en: Alt text
gl: Texto alternativo

en: Round
gl: Redondear

en: Compact
gl: Compacto

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Header top
gl: Parte superior da cabeceira

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Progress bar
gl: Barra de progreso

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Full comment
gl: Comentario completo

en: Full content
gl: Contido completo

en: The name of the shortcut.
gl: O nome do atallo

en: Taxonomy term page
gl: Páxina de térmos de taxonomía

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Dark
gl: Escuro

en: Not specified
gl: Non especificado

en: Accordion item
gl: Elemento de acordeón

en: Wide
gl: Ancho

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: Fallback date format
gl: Formato de data de respaldo

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: The time that the user was last edited.
gl: O momento no que se editou o usuario por última vez.

en: Search result highlighting input
gl: Resaltando o resultado da procura

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: Large (480×480)
gl: Grande (480x480)

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
gl: D, d/m/Y - H:i

en: HTML Date
gl: Data HTML

en: HTML Datetime
gl: Data e hora HTML

en: HTML Month
gl: Mes HTML

en: HTML Time
gl: Hora HTML

en: HTML Week
gl: Semana HTML

en: HTML Year
gl: Ano HTML

en: HTML Yearless date
gl: Data anual HTML

en: Default long date
gl: Data longa predeterminada

en: Default medium date
gl: Data mediana predeterminada

en: Default short date
gl: Data curta predeterminada

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
gl: d/m/Y - H:i

en: Basic HTML
gl: HTML básico

en: Metatags (Hidden field for JSON support)
gl: Metatags (Campo oculto para o soporte JSON)
