Sobki Bootstrap (11.0.1) - en to bo translation catalogue (230 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Homepage
bo: གཙོ་ངོས

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Use count
bo: བེད་སྤྱོད་གྲངས

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Feed
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Top
bo: འགོ

en: Small
bo: ཆུང

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Components
bo: གྲུབ་ཆ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Attachment
bo: ཟུར་སྣོན་ཡིག་ཆ

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Titles
bo: ཁ་བྱང་།

en: Before
bo: སྔོན་དུ

en: After
bo: འདིའི་རྗེས་སུ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: RSS
bo: དྲ་ཚིགས་བསྡུས་བརྗོད

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Term name
bo: ཐ་སྙད་ཀྱི་མིང

en: Last access
bo: ཐེངས་རྫེས་མའི་བེད་སྤྱོད

en: Heading
bo: འགོ་བརྗོད

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Last update
bo: གསར་སྒྱུར་སྔོན་མ

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: Widget
bo: ཡོ་བྱད

en: Address
bo: ས་གནས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
bo: ད་ལྟ་@site་ནི་ཉམས་གསོ་བྱེད་བཞིན་ཡོད། ང་ཚོ་མགྱོག་པོར་ཕྱིར་སླེབས་ཡོངས། ཁྱེད་ཀྱིས་ངང་རྒྱུད་རིང་བོ་བྱས་པར་ཐུགས་རྗེ་ཆེ།

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Recent comments
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་དཔྱད་གཏམ

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: French
bo: ཧྥ་རན་སེའི་སྐད།

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Source
bo: ཁུངས

en: Member for
bo: ཐོ་འགོད་བྱས་པའི་དུས་ཡུན

en: Front page
bo: མདུན་ངོས

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Configure block
bo: ལྷུ་ལག་སྒྲིག་འགོད་བྱེད་པ

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Fixed
bo: ངེས་གཏན་བྱས་ཟིན

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Left
bo: གཡོན

en: Your message has been sent.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན་བཏང་ཟིན།

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: People
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Relationship
bo: འབྲེལ་བ

en: Translations
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Published comments
bo: སྤེལ་ཟིན་པའི་དཔྱད་གཏམ

en: Sticky
bo: གྲས་མགོར་འཇོག་པ

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Shortcuts
bo: མགྱོགས་མཐེབ

en: Anonymous user
bo: མིང་འགོད་སྤྱོད་མཁན།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Block description
bo: ལྷུ་ལག་གི་གསལ་བཤད

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Used in
bo: བེད་སྤྱོད་བྱེད་ས

en: Form
bo: རེའུ་མིག

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: Global
bo: སྤྱི་ཡོངས

en: Space
bo: སྟོང་བ

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: No comments available.
bo: སྤྱོད་རུང་པའི་དཔྱད་གཏམ་མི་འདུག

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
bo: སྤྱོད་མཁན་ཞིག་དྲ་ཐོག་ཏུ་ཡོད་པར་ངོས་འཛིན་བྱེད་པའི་དུས་ཚོད།

en: Show all
bo: ཆ་ཚང་སྟོན་པ

en: Local
bo: རང་ཁུལ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Locked
bo: ཟྭ་བརྒྱབ་ཟིན

en: Account
bo: ཐོ་ཁོངས

en: Publish content
bo: ནང་དོན་ཁྱབ་སྤེལ་བྱེད་པ

en: Unpublish comment
bo: དཔྱད་གཏམ་མི་སྤེལ་བ

en: Newest first
bo: གསར་ཤོས་སྔོན་དུ་བཞག་པ

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: User account
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས

en: Inherit
bo: རྒྱུད་འཛིན

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: IP address
bo: IP་ཁ་བྱང

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Permanent
bo: དུས་གཏན་དུ

en: Temporary
bo: གནས་སྐབས

en: Frontpage
bo: མདུན་ངོས

en: MIME type
bo: MIMEརིགས

en: Posted in
bo: སྤེལ་ས

en: Upload date
bo: ཡར་སྤྲོད་ཀྱི་དུས

en: Primary
bo: གཙོ་བོ

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: Search index
bo: དཀར་ཆག་ནང་དུ་འཚོལ་བ

en: Publish comment
bo: དཔྱད་གཏམ་སྤེལ་བ

en: Secondary
bo: ཕལ་བ

en: Round
bo: བཞི་དོར་ལྔ་འཕེལ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Who's new
bo: སྤྱོད་མཁན་གསར་བ

en: Header top
bo: འགོ་བརྗོད་གོང་མ

en: Date and time
bo: དུས་ཚོད་དང་ཟླ་ཚེས

en: Who's online
bo: དྲ་ཐོག་དུ་ཡོད་པའི་སྤྱོད་མཁན

en: Variant
bo: བྱེ་བྲག

en: Author name
bo: རྩོམ་པ་པོའི་མིང་།

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Monthly archive
bo: ཟླ་རེར་ཡིག་ཚགས

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Full comment
bo: དཔྱད་གཏམ་ཡོངས

en: Save comment
bo: དཔྱད་གཏམ་ཉར་ཚགས

en: Unapproved comments
bo: ཆོག་མཆན་སྤྲད་མེད་པའི་དཔྱད་གཏམ

en: Full content
bo: ནང་དོན་ཡོངས

en: Recent content
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་ནང་དོན

en: Unpublish content
bo: ནང་དོན་ཁྱབ་སྤེལ་མི་བྱེད་པ

en: Make content sticky
bo: ནང་དོན་གྲས་འགོར་སྦྱར་བ

en: Make content unsticky
bo: ནང་དོན་གྲས་འགོ་ནས་ཕུད་པ

en: Promote content to front page
bo: འདུན་ངོས་སུ་ནང་དོན་འོས་སྦྱོར་བྱེད་པ

en: Remove content from front page
bo: མདུན་ངོས་ནས་ནང་དོན་སུབ་པ

en: Save content
bo: ནང་དོན་ཉར་ཚགས

en: Find and manage content.
bo: ནང་དོན་འཚོལ་བཤེར་དང་དོ་དམ།

en: The name of the shortcut.
bo: མགྱོགས་མཐེབ་ཀྱི་མིང་།

en: Time zones
bo: དུས་ཁུལ

en: Taxonomy term page
bo: རིགས་དབྱེ་བྱེ་བྲག་མིང་གི་དྲ་ངོས

en: No people available.
bo: མི་སུ་ཡང་མེད།

en: Find and manage people interacting with your site.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་འབྲེལ་འདྲིས་བྱེད་མཁན་གྱི་མི་སྣ་བཙལ་བ་དང་དོ་དམ་རྒྱག་པ།

en: Basic page
bo: དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་རྒྱུན་ལྡན་གྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་<em>དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ་</em>སྤྱོད་ཆོག དཔེར་ན་་ང་ཚོའི་སྐོར་ཞེས་པའི་དྲ་ངོས་ལྟ་བུ།

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
bo: མཚན་བྱང་གིས་རིགས་འདྲ་བའི་རྩོམ་ཡིག་དབྱེ་འབྱེད་བྱས།

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Update URL alias
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང་གཞན་གསར་སྒྱུར་བྱེད་པ

en: Bulk update
bo: འབོར་དུ་གསར་སྒྱུར།

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་དང་འགན་ནུས། སྤྱོད་དབང་ལ་དོ་དམ་རྒྱག་པ།

en: Changed date
bo: བཟོ་བཅོས་ཀྱི་དུས་ཚོད

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན

en: Get the actual content from a content revision.
bo: ནང་དོན་བསྒྱུར་བཅོས་ལས་དངོས་ཡོད་ནང་དོན་ལེན་པ།

en: Search result highlighting input
bo: ནང་འཇུག་མངོན་བསལ་ཡིན་པར་འཚོལ་བཤེར་བྱེད་པ
