Sobki Bootstrap (11.0.1) - en to jv translation catalogue (165 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Register
jv: Ndaftar

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: List
jv: Daftar

en: Subject
jv: Subyek

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: more
jv: pepaké

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Comments
jv: Komèntar

en: More
jv: Lengkapé

en: Action
jv: Aksi

en: Tags
jv: Tautan

en: Homepage
jv: Kācā ngarep

en: view
jv: tampilan

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: Size
jv: Ukuran

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Number
jv: Angka

en: Message
jv: Pesen

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Feed
jv: Pasokan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: Label
jv: Judul

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Help
jv: Pitulungan

en: True
jv: Bener

en: Default
jv: Gawan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Small
jv: Cilik

en: Icon
jv: Ikon

en: Views
jv: View

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Text
jv: Teks

en: Attachment
jv: Sisipan

en: Upload
jv: Unggah

en: Before
jv: Sadurunge

en: After
jv: Sawise

en: User
jv: Panganggo

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Contact
jv: Kontak

en: Created
jv: Digawé

en: Separator
jv: Watesan

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Bottom
jv: Ngisor

en: To
jv: Marang

en: Roles
jv: Parāgā

en: Comment
jv: Komèntar

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Term name
jv: Jeneng term

en: Last access
jv: Aksés terakhir

en: Heading
jv: Irahan

en: Warning
jv: Weling

en: Last update
jv: Update mutakhir

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Widget
jv: Piranti

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: General
jv: Umum

en: Example
jv: Contoné

en: Table
jv: Tabel

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Color
jv: Kelir

en: Role
jv: Parāgā

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
jv: @site saiki lagi di beneri. Mengko arep mbalik manéh secepeté. Maturnuwun sampun purun nunggu.

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Recent comments
jv: Daftar Komèntar anyar

en: English
jv: Basa Inggris

en: French
jv: Basa Prancis

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Member for
jv: Anggota kanggo

en: Front page
jv: Kācā Ngajeng

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Configure block
jv: Konfigurasi Blok

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Your message has been sent.
jv: Pesen Sampéyan uwis dikirim.

en: People
jv: Pawongan

en: Blocked
jv: Ditolak

en: Published comments
jv: Komèntar sing dipacak

en: Sticky
jv: Pucuk

en: Shortcuts
jv: Sidhatan

en: Block description
jv: Katrangan blok

en: Blocks
jv: Blok

en: Used in
jv: Digunakaké nang

en: Permission
jv: Kawenangan

en: Space
jv: Spasi

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: No comments available.
jv: Ora ānā komèntar sing cumawis.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
jv: Panganggo dianggep online saksuwene iki sakwisé nonton kācā pungkasan.

en: Locked
jv: Dikunci

en: Account
jv: Akun

en: Publish content
jv: Kontén sing dipacak

en: Unpublish comment
jv: Komèntar ora dipacak

en: User account
jv: Akun panganggo

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: IP address
jv: Alamat IP

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Posted in
jv: Dikirim nang

en: Dashboard
jv: Dasbor

en: Search index
jv: Nggolèki indeks

en: Publish comment
jv: Pacak komèntar

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Who's new
jv: Panganggo anyar

en: Header top
jv: Header ndhuwur

en: Date and time
jv: Tanggal lan wektu

en: Who's online
jv: Panganggo Online

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Full comment
jv: Komèntar sawutuhé

en: Save comment
jv: Simpen komèntar

en: Unapproved comments
jv: Komèntar sing ora ditrima

en: Full content
jv: Konten wutuh

en: Recent content
jv: Konten pungkasan

en: Unpublish content
jv: Konten ājā dipacak

en: Make content sticky
jv: Dadeknā konten pucuk

en: Make content unsticky
jv: Ora dadi konten pucuk

en: Promote content to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Remove content from front page
jv: Mbuwang konten sākā kācā ngarep

en: Save content
jv: Simpen konten

en: Find and manage content.
jv: Nggolèki lan natani konten.

en: The name of the shortcut.
jv: Jeneng sidhatan.

en: Time zones
jv: Zona wektu

en: Taxonomy term page
jv: Kācā tetembungan taksonomi

en: No people available.
jv: Ora ānā pawongan cumawis.

en: Find and manage people interacting with your site.
jv: Temoknā lan natani sesrawungané wong-wong karo situs Sampéyan.

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
jv: Gunaknā <em>kācā dhasar</em> kanggo kontèn statis Sampéyan, kaya déné kācā 'Ngenani aku'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
jv: Gunaknā penanda kanggo nglompokaké artikel sing nduwéni topik mirip nang kategori.

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
jv: Ngelola akun panganggo, parāgā lan kawenangan.

en: Asc
jv: Urut Maju
