Sobki Bootstrap (11.0.1) - en to os translation catalogue (40 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Suffix
os: Суффикс

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: List
os: Номхыгъд

en: Subject
os: Темæ

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Administration
os: Разамынад

en: Comments
os: Комментари

en: More
os: Ноджы

en: Action
os: Архайд

en: Tags
os: Тегтæ

en: Homepage
os: Хæдзарон фарс

en: view
os: бакаст

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Size
os: Ас

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Number
os: Нымæц

en: Message
os: Хъусинаг

en: Image
os: Сурæт

en: Center
os: Центр

en: Name
os: Ном

en: Taxonomy term
os: Таксономийы термин

en: Label
os: Нысан

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд

en: Filename
os: Файлы ном
