Sobki Bootstrap (11.0.7) - en to be translation catalogue (211 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Suffix
be: Суфікс

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Moderated content
be: праверанае (адмадэраванае) змесціва

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Subject
be: Тэма

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: more
be: болей

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Administration
be: Кіраванне

en: Comments
be: Каментары

en: More
be: Болей

en: Action
be: Дзеянне

en: On
be: На

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Homepage
be: Хатняя старонка

en: view
be: глядзець

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Size
be: Памер

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Number
be: Нумар

en: Message
be: Паведамленне

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Center
be: Цэнтр

en: Feed
be: Жывільнік

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: Archive
be: Архіў

en: Audio
be: Аўдыё

en: URL
be: Спасылка

en: Filename
be: Назва файла

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Updated
be: Абноўлена

en: Text
be: Тэкст

en: Components
be: Кампаненты

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Attachment
be: Дадатак

en: Upload
be: Загрузіць

en: User
be: Карыстальнік

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Files
be: Файлы

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Created
be: Створана

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Bottom
be: Знізу

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Inline
be: Убудаваны

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Roles
be: Ролі

en: Comment
be: Каментар

en: Hostname
be: Імя хоста

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Term
be: Тэрмін

en: Term name
be: Назоў тэрміна

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: Heading
be: Загаловак

en: Warning
be: Увага

en: Last update
be: Апошняе абнаўленне

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Widget
be: Віджэт

en: Table
be: Табліца

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Color
be: Колер

en: Repeat
be: Паўтарыць

en: Role
be: Роля

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
be: @site у рэжыме абслугоўвання. Мы хутка вернемся. Дзякуй за разуменне.

en: Anonymous
be: Ананім

en: Tools
be: Прылады

en: Recent comments
be: Апошнія каментары

en: Template
be: Шаблон

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: English
be: Ангельская

en: French
be: Французская

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Source
be: Крыніца

en: Member for
be: Сябра цягам

en: Front page
be: Галоўная старонка

en: Configure block
be: Ладзіць блок

en: Map
be: Мапа

en: Entity
be: Сутнасць

en: Caption
be: Загаловак

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Info
be: Інфармацыя

en: People
be: Карыстальнікі

en: Blocked
be: Заблакавана

en: Interval
be: Інтэрвал

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Published comments
be: Апублікаванае

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: Shortcuts
be: Хуткія спасылкі

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік

en: Apply
be: Ужыць

en: Block description
be: Апісанне блоку

en: Blocks
be: Блокі

en: Used in
be: Выкарыстоўваецца ў

en: Form
be: Форма

en: Permission
be: Дазвол

en: Grid
be: Сетка

en: Space
be: Прабел

en: Administrator
be: Адміністратар

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: No comments available.
be: Каментары адсутнічаюць.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
be: Карыстальнікі лічацца анлайн цягам гэтага часу па апошнім праглядзе старонкі.

en: Locked
be: Зачынены

en: Account
be: Акаўнт

en: Publish content
be: Апублікаваць змесціва

en: Unpublish comment
be: Неапублікаваны каментар

en: Block type
be: Тып блоку

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: User account
be: Рахунак карыстальніка

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Not applicable
be: Не датычыцца

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: IP address
be: IP адрас

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Delete comment
be: Выдаліць каментар

en: MIME type
be: Тып MIME

en: Posted in
be: Размешчаны ў

en: Upload date
be: Дата загрузкі

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: Search index
be: Індэкс пошуку

en: Publish comment
be: Апублікаваць каментар

en: Draft
be: Чарнавік

en: Compact
be: Кампактны

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Who's new
be: Новыя карыстальнікі

en: Header top
be: Верх хэдэра

en: Who's online
be: Анлайн

en: Author name
be: Iмя аўтара

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Structure
be: Структура

en: Published status
be: Апублікованы статус

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Full comment
be: Поўны каментар

en: Save comment
be: Захаваць каментар

en: Unapproved comments
be: Непацверджаныя каментары

en: Full content
be: Усё змесціва

en: Recent content
be: Апошнія матэрыялы

en: Unpublish content
be: Неапублікоўваць змесціва

en: Make content sticky
be: Пазначыць змесціва птушкай

en: Make content unsticky
be: Адмяніць пазначэнне змесціва

en: Promote content to front page
be: Прасоўваць змесціва на галоўную старонку

en: Remove content from front page
be: Выдаліць змесціва з галоўнай старонкі

en: Save content
be: Захаваць змесціва

en: Find and manage content.
be: Шукаць і правіць змесціва.

en: The name of the shortcut.
be: Назва хуткай спасылкі.

en: Taxonomy term page
be: Старонка тэрміна таксаноміі

en: My recent content
be: Маё апошняе змесціва

en: No people available.
be: Няма даступных карыстальнікаў.

en: Find and manage people interacting with your site.
be: Шукаць і кіраваць людзьмі, якія ўзаемадзейнічаюць з вашым сайтам.

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
be: Выкарыстоўвайце тэгі для групавання артыкулаў па катэгорыях на падобныя тэмы

en: Image style
be: Стыль выявы

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
be: Кіраванне рахункамі карыстальнікаў, ролямі і правамі доступу.

en: Dark
be: Цёмная

en: Not specified
be: Не вызначана

en: Wide
be: Шырокі

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў

en: Restricted HTML
be: Абмежаваная HTML

en: Find and manage files.
be: Шукаць і правіць фалы.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
be: Змесціва якое належыць да якогась тэрміну таксаноміі

en: Who's online block
be: Блок хто ў сеціве

en: Max 1300x1300
be: Максімум 1300x1300

en: Max 2600x2600
be: Максімум 2600x2600

en: Max 325x325
be: Максімум 325x325

en: Max 650x650
be: Максімум 650x650

en: Narrow
be: Вузкі

en: Find and manage content
be: Шукаць і правіць змесціва

en: Find and manage comments.
be: Шукаць і правіць каментары.
