Sobki Bootstrap (11.0.8) - en to hr translation catalogue (192 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Register
hr: Registriraj se

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Moderated content
hr: Moderirani sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: List
hr: Popis

en: Subject
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: more
hr: više

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Administration
hr: Administracija

en: Comments
hr: Komentari

en: More
hr: Više

en: Action
hr: Akcija

en: On
hr: Uključi

en: Tags
hr: Oznake

en: Homepage
hr: Naslovnica

en: view
hr: prikaz

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: Size
hr: Veličina

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Use count
hr: Broj korištenja

en: Number
hr: Broj

en: Message
hr: Poruka

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Center
hr: Centar

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Taxonomy term
hr: Pojam taksonomije

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Help
hr: Pomoć

en: True
hr: Istina

en: Default
hr: Zadano

en: Small
hr: Mala

en: Archive
hr: Arhiva

en: Icon
hr: Ikona

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Section
hr: Sekcija

en: Teaser
hr: Mamac

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Text
hr: Tekst

en: Attachment
hr: Prilog

en: Upload
hr: Otpremi

en: Before
hr: Prije

en: After
hr: Nakon

en: User
hr: Korisnik

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Email
hr: E-pošta

en: Files
hr: Datoteke

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Created
hr: Stvoreno

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Bottom
hr: Dno

en: Footer
hr: Podnožje

en: Inline
hr: U istom redu

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Roles
hr: Uloge

en: Comment
hr: Komentar

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Term
hr: Pojam

en: Term name
hr: Naziv pojma

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: Heading
hr: Zaglavlje

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Last update
hr: Posljednje osvježenje

en: Authored by
hr: Autor

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Widget
hr: Cinculator

en: Address
hr: Adresa

en: Desc
hr: Silazno

en: Table
hr: Tablica

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Color
hr: Boja

en: Role
hr: Uloga

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
hr: @site je trenutno van mreže. Uskoro bi trebao biti umrežen. Hvala na strpljenju.

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Tools
hr: Alati

en: Recent comments
hr: Posljednji komentari

en: Template
hr: Predložak

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: English
hr: Engleski

en: French
hr: Francuski

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Source
hr: Izvor

en: Member for
hr: Član već

en: Front page
hr: Naslovnica

en: Configure block
hr: Uredi blok

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: People
hr: Korisnici

en: Blocked
hr: Blokiran

en: Glossary
hr: Rječnik

en: Product
hr: Proizvod

en: Products
hr: Proizvodi

en: Published comments
hr: Objavljeni komentari

en: Sticky
hr: Ljepljivo

en: Shortcuts
hr: Kratice

en: Anonymous user
hr: Anonimni korisnik

en: Apply
hr: Primjeni

en: Language switcher
hr: Promjena jezika

en: Block description
hr: Opis bloka

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Used in
hr: Korišteno u

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Grid
hr: Mreža

en: Global
hr: Opće

en: Space
hr: Razmak

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: No comments available.
hr: Nema dostupnih komentara.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
hr: Vrijeme u kojem se korisnik smatra prijavljenim i nakon što je napustio lokaciju.

en: Locked
hr: Zaključano

en: Account
hr: Račun

en: Publish content
hr: Objavi sadržaj

en: Unpublish comment
hr: Prekini objavu komentara

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: User account
hr: Korisnički račun

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: IP address
hr: IP adresa

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Delete comment
hr: Izbriši komentar

en: MIME type
hr: MIME vrsta

en: Posted in
hr: Objavljeno u

en: Upload date
hr: Nadnevak otpreme

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Search index
hr: Indeks pretraživanja

en: Publish comment
hr: Objavi komentar

en: Who's new
hr: Tko je novi

en: Header top
hr: Vrh zaglavlje

en: Who's online
hr: Tko je umrežen

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Edit template
hr: Uredi predložak

en: Structure
hr: Struktura

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Full comment
hr: Cijeli komentar

en: Save comment
hr: Spremi komentar

en: Unapproved comments
hr: Neodobreni komentari

en: Full content
hr: Puni sadržaj

en: Recent content
hr: Posljednji sadržaji

en: Unpublish content
hr: Prekini objavu sadržaja

en: Make content sticky
hr: Učini sadržaj ljepljivim

en: Make content unsticky
hr: Ukloni ljepljivost sa sadržaja

en: Promote content to front page
hr: Promoviraj sadržaj na naslovnicu

en: Remove content from front page
hr: Degradiraj sadržaj s naslovnice

en: Save content
hr: Spremi sadržaj

en: Find and manage content.
hr: Pretraga i upravljanje sadržajem

en: The name of the shortcut.
hr: Naziv kratice.

en: Taxonomy term page
hr: Stranica taksonomijskog pojma

en: My recent content
hr: Moj nedavno sadržaj

en: No people available.
hr: Nema dostupnih korisnika.

en: Find and manage people interacting with your site.
hr: Pronađite i upravljajte korisnicima vaše mrežne lokacije.

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hr: Koristite oznake kako bi grupirali unose o strodnim temema u kategorije.

en: Image style
hr: Stil slike

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Update URL alias
hr: Osvježi URL nadimak

en: Bulk update
hr: Skupno osvježenje

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
hr: Upravlja korisničkim računima, ulogama i dopuštenjima.

en: Asc
hr: Uzlazno

en: Search result highlighting input
hr: Reultati pretrage s istaknutim unosom

en: Narrow
hr: Usko
