Sobki Bootstrap (11.0.8) - en to oc translation catalogue (222 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: Suffix
oc: Sufix

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: List
oc: Listar

en: Subject
oc: Objècte

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: more
oc: mai

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Administration
oc: Administracion

en: Comments
oc: Comentaris

en: More
oc: Mai

en: Action
oc: Accion

en: On
oc: Activat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Homepage
oc: Pagina d'acuèlh

en: view
oc: veire

en: File
oc: Fichièr

en: Edit
oc: Modificar

en: Size
oc: Talha

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Use count
oc: Nombre d'utilizacions

en: Number
oc: Nombre

en: Message
oc: Messatge

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Center
oc: Centre

en: Feed
oc: Flux

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Taxonomy term
oc: Tèrme de taxonomia

en: Label
oc: Etiqueta

en: Preview
oc: Apercebut

en: Help
oc: Ajuda

en: True
oc: Verai

en: Default
oc: Per defaut

en: Top
oc: Naut

en: Small
oc: Pichon

en: Views
oc: Vistas

en: Audio
oc: Àudio

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Section
oc: Seccion

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Text
oc: Tèxte

en: Layout
oc: Afichatge

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Attachment
oc: Fichièr estacat

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Before
oc: Abans

en: After
oc: Aprèp

en: User
oc: Utilizaire

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Files
oc: Fichièrs

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Separator
oc: Separador

en: All
oc: Tot

en: Active
oc: Actiu

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Bottom
oc: Bas

en: Off
oc: Desactivat

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Inline
oc: Sus la meteissa linha

en: Welcome
oc: Benvenguda

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Roles
oc: Ròtles

en: Comment
oc: Comentari

en: Hostname
oc: Nom d'òste

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Term
oc: Tèrme

en: Term name
oc: Nom del tèrme

en: Last access
oc: Darrièr accès

en: Heading
oc: Entèsta

en: Warning
oc: Avertiment

en: Last update
oc: Darrièra mesa a jorn

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: Address
oc: Adreça

en: Example
oc: Exemple

en: Table
oc: Tablèu

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Repeat
oc: Repetir

en: Role
oc: Ròtle

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
oc: @site es actualament en mantenença. Lo site tornarà foncionar lèu. Mercé per vòstra paciéncia.

en: Redirect
oc: Redirigir

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Recent comments
oc: Comentaris recents

en: Template
oc: Modèl

en: Sort by
oc: Triar per

en: Full
oc: Complet

en: English
oc: Anglés

en: French
oc: Francés

en: Token
oc: Geton (token)

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Source
oc: Font

en: Member for
oc: Membre dempuèi

en: Front page
oc: Pagina d'acuèlh

en: Configure block
oc: Configurar lo blòt

en: author
oc: autor

en: Entity
oc: Entitat

en: Fixed
oc: Fixe

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: People
oc: Personas

en: Blocked
oc: Blocat

en: Author Name
oc: Nom de l'autor

en: Product
oc: Produit

en: Changed
oc: Modificat

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Published comments
oc: Comentaris publicats

en: News
oc: Novèlas

en: Related content
oc: Contengut ligat

en: Sticky
oc: Espingolat (en haut des listas)

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: Tabs
oc: Onglets

en: Shortcuts
oc: Acorchis

en: Anonymous user
oc: Utilizaire anonime

en: Apply
oc: Aplicar

en: Translation language
oc: Lenga de la traduccion

en: Language switcher
oc: Selector de lenga

en: Block description
oc: Descripcion del blòt

en: Blocks
oc: Blòts

en: Used in
oc: Utilizat dans

en: Form
oc: Formulari

en: Permission
oc: Dreit

en: Grid
oc: Grasilha

en: Space
oc: Espace

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: No comments available.
oc: Cap de comentari pas disponible.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
oc: Durada pendent la quala se considèra qu'un utilizaire es en linha aprèp qu'aja vist una pagina pel darrièr còp.

en: Local
oc: Locale

en: Offset
oc: Decalatge

en: Locked
oc: Verrolhat

en: Account
oc: Compte

en: Publish content
oc: Publica lo contengut

en: Unpublish comment
oc: Levar un comentari

en: Newest first
oc: Las mai recents d'en primièr

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: User account
oc: Compte utilizaire

en: Inherit
oc: Ereitar

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Metatags
oc: Balisas meta (Meta tags)

en: IP address
oc: Adreça IP

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Temporary
oc: Temporari

en: Frontpage
oc: Pagina d'acuèlh

en: Delete comment
oc: Suprimir lo comentari

en: MIME type
oc: Tipe MIME

en: Posted in
oc: Postat sus

en: Upload date
oc: Data de transfert

en: Primary
oc: Primaire

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd

en: Search index
oc: Indèx de recèrca

en: Publish comment
oc: Publicar lo comentari

en: Draft
oc: Borrolhon

en: Background image
oc: Imatge de rèireplan

en: Secondary
oc: Secondaire

en: Round
oc: Arrondi

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Who's new
oc: Membres novèls

en: Header top
oc: Naut de l'entèsta

en: Who's online
oc: Utilizaires en linha

en: Variant
oc: Varianta

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Structure
oc: Estructura

en: Monthly archive
oc: Archive mensuelle

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Full comment
oc: Comentari complet

en: Save comment
oc: Enregistrar lo comentari

en: Unapproved comments
oc: Comentaris sens aprovar

en: Full content
oc: Contengut complet

en: Recent content
oc: Contengut recent

en: Unpublish content
oc: Despublicar un contengut

en: Make content sticky
oc: Rendre lo contengut estatic

en: Make content unsticky
oc: Rendre lo contengut non estatic

en: Promote content to front page
oc: Promòure un contengut en pagina d'acuèlh

en: Remove content from front page
oc: Levar un contengut de la pagina d'acuèlh

en: Save content
oc: Enregistrar un contengut

en: Find and manage content.
oc: Busqueu e gestioneu lo contengut.

en: The name of the shortcut.
oc: Lo nom de l'accès directe.

en: Taxonomy term page
oc: Pagina d'un tèrme de taxinomia

en: My recent content
oc: Mon contengut recent

en: No people available.
oc: Degun es pas disponible.

en: Find and manage people interacting with your site.
oc: Trobar e administrar las personas qu'interagisson amb vòstre site.

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
oc: Utilizatz las etiquetas per regropar en categorias los articles de tèmas similars.

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: Current page
oc: Pagina actuala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Update URL alias
oc: Metre a jorn l'aliàs d'URL

en: Bulk update
oc: Mesa a jorn en massa

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
oc: Gerir los comptes d'utilizaires, los ròtles, e los dreits d'accès.

en: Master
oc: Maître

en: Get the actual content from a content revision.
oc: Récupérer lo contengut actual dempuèi una revision de contengut.
