Sobki Bootstrap (11.0.2) - en to sk translation catalogue (296 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Register
sk: Registrovať

en: Suffix
sk: Prípona

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Moderated content
sk: Moderovaný obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: Email notification
sk: E-mailová notifikácia

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: more
sk: viac

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Administration
sk: Administrácia

en: Comments
sk: Komentáre

en: More
sk: Viac

en: Action
sk: Akcia

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: view
sk: zobraziť

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Number
sk: Číslo

en: Message
sk: Správa

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Center
sk: Na stred

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Help
sk: Pomoc

en: True
sk: Pravda

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Small
sk: Malé

en: Icon
sk: Ikona

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Components
sk: Komponenty

en: Attachment
sk: Príloha

en: Upload
sk: Nahrať

en: Before
sk: Pred

en: After
sk: Za

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Email
sk: E-mail

en: Files
sk: Súbory

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Contact
sk: Kontakt

en: Created
sk: Vytvorené

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Off
sk: Vypnúť

en: Footer
sk: Päta

en: Inline
sk: V riadku

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Comment
sk: Komentár

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Published
sk: Zverejnené

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Term
sk: Termín

en: Term name
sk: Názov termínu

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Heading
sk: Nadpis

en: Normal
sk: Normálny

en: Success
sk: Úspech

en: Warning
sk: Varovanie

en: Last update
sk: Posledná aktualizácia

en: Authored by
sk: Autor

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Media
sk: Médiá

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Address
sk: Adresa

en: Desc
sk: Zostupne

en: General
sk: Všeobecné

en: Example
sk: Príklad

en: Table
sk: Tabuľka

en: Start
sk: Štart

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Color
sk: Farba

en: Repeat
sk: Opakovanie

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sk: Na stránke @site momentálne prebieha údržba. Onedlho by mala byť opäť v prevádzke. Ďakujeme vám za trpezlivosť.

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Tools
sk: Nástroje

en: Recent comments
sk: Nedávne komentáre

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: Template
sk: Šablóna

en: Coordinates
sk: Koordináty

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Full
sk: Plný

en: English
sk: Angličtina

en: French
sk: Francúzština

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Source
sk: Zdroj

en: Member for
sk: Členom už

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: Languages
sk: Jazyky

en: Configure block
sk: Nastaviť blok

en: Map
sk: Mapa

en: author
sk: autor

en: Entity
sk: Entita

en: Caption
sk: Popis

en: Days
sk: Dni

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Your message has been sent.
sk: Vaša správa bola odoslaná.

en: People
sk: Používatelia

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Reference
sk: Referencia

en: Diff
sk: Rozdiel

en: Product
sk: Produkt

en: Changed
sk: Zmenené

en: Completed
sk: Ukončená

en: Products
sk: Produkty

en: Percentage
sk: Percent

en: Relationship
sk: Vzťah

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Translations
sk: Preklady

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Published comments
sk: Zverejnené komentáre

en: News
sk: Novinky

en: Related content
sk: Súvisiaci obsah

en: Sticky
sk: Prilepený v zozname

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Tabs
sk: Záložky

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Shortcuts
sk: Skratky

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Apply
sk: Použiť

en: Translation language
sk: Jazyk prekladu

en: Language switcher
sk: Prepínač jazykov

en: Block description
sk: Popis bloku

en: Blocks
sk: Bloky

en: Used in
sk: Použité v

en: Form
sk: Formulár

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Sitemap
sk: Mapa stránky

en: Grid
sk: Mriežka

en: Next >
sk: Ďalší >

en: Global
sk: Globálny

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: Space
sk: Medzera

en: Administrator
sk: Administrátor

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: No comments available.
sk: Žiadne komentáre nie sú dostupné.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
sk: Používateľ sa považuje za online v tomto čase od posledného zobrazenia stránky.

en: Local
sk: Lokálny

en: Offset
sk: Ofset

en: Locked
sk: Zamknuté

en: Account
sk: Účet

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Publish content
sk: Zverejniť obsah

en: Unpublish comment
sk: Nezverejnený komentár

en: Block type
sk: Typ bloku

en: Entity type
sk: Typ entity

en: User account
sk: Používateľský účet

en: Inherit
sk: Zdediť

en: Not applicable
sk: Neurčené

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: IP address
sk: IP adresa

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Permanent
sk: Natrvalo

en: Temporary
sk: Dočasne

en: No files available.
sk: Žiadne súbory nie sú dostupné.

en: Frontpage
sk: Titulná strana

en: Delete comment
sk: Odstrániť komentár

en: MIME type
sk: MIME typ

en: Posted in
sk: Poslané do

en: Upload date
sk: Dátum nahrania

en: Primary
sk: Primárny

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Search index
sk: Index vyhľadávania

en: Publish comment
sk: Zverejniť komentár

en: Scheduled
sk: Naplánované

en: Yes/No
sk: Áno/Nie

en: Available components
sk: Dostupné komponenty

en: @interval ago
sk: pred @interval

en: Round
sk: Zaokrúhliť

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Who's new
sk: Kto je nový

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Header top
sk: Vrch hlavičky

en: Date and time
sk: Dátum a čas

en: Who's online
sk: Kto je online

en: Publish on
sk: Publikovať

en: Unpublish on
sk: Nepublikovať

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Alert
sk: Výstrahy

en: Author name
sk: Meno autora

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Library
sk: Knižnica

en: Delete content
sk: Odstrániť obsah

en: Progress bar
sk: Zobrazenie progresu

en: Moderation state
sk: Stav moderácie

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Monthly archive
sk: Mesačný archív

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Full comment
sk: Celý komentár

en: Save comment
sk: Uložiť komentár

en: Unapproved comments
sk: Neschválené komentáre

en: Full content
sk: Celý obsah

en: Recent content
sk: Najnovší obsah

en: Unpublish content
sk: Zrušiť zverejnenie obsahu

en: Make content sticky
sk: Prilepiť obsah

en: Make content unsticky
sk: Zrušiť prilepenie obsahu

en: Promote content to front page
sk: Propagovať obsah na hlavnej stránke

en: Remove content from front page
sk: Odstrániť obsah z hlavnej stránky

en: Save content
sk: Uložiť obsah

en: Find and manage content.
sk: Vyhľadať a spravovať obsah

en: The name of the shortcut.
sk: Meno skratky.

en: Time zones
sk: Časové pásma

en: Taxonomy term page
sk: Stránka termínu taxonómie

en: No people available.
sk: Nie sú dostupný žiadni používatelia.

en: Find and manage people interacting with your site.
sk: Nájsť a spravovať ľudí, ktorí sú aktívni na vašich stránkach.

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: No media available.
sk: Žiadne médiá nie sú k dispozícii.

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Update URL alias
sk: Aktualizovať URL alias

en: Bulk update
sk: Hromadná aktualizácia

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
sk: Spravovať používateľské účty, kategórie používateľov a oprávnení.

en: Changed date
sk: Dátum zmeny

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Not specified
sk: Neurčené

en: Wide
sk: Široký

en: With selection
sk: S výberom

en: Welcome!
sk: Vitajte!

en: Editorial
sk: Editoriál

en: Toggle navigation
sk: Prepnúť navigáciu

en: Default comments
sk: Predvolené komentáre

en: Allows commenting on content
sk: Povoliť komentovanie obsahu

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
sk: D, d. m. Y - H:i

en: HTML Datetime
sk: HTML dátum a čas

[ctx: PHP date format]
en: l, F j, Y - H:i
sk: l, j. F Y - H:i

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
sk: d. m. Y - H:i

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Block the selected user(s)
sk: Zablokovať vybraných používateľov

en: Cancel the selected user account(s)
sk: Zrušiť vybraných používateľov

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: Find and manage files.
sk: Vyhľadať a spravovať súbory.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
sk: Obsah patriaci k určitému termínu taxonómie.

en: Narrow
sk: Úzky

en: Find and manage content
sk: Nájsť a spravovať obsah.

en: Name or email contains
sk: Meno alebo email obsahujú

en: Media name
sk: Názov média

en: Find and manage comments.
sk: Nájsť a spravovať komentáre.

en: Media Name
sk: Názov média

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
sk: Na titulnú stránku zatiaľ nebol pridaný žiadny obsah. Postupujte podľa <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">Používateľskej príručky</a> a začnite budovať váš web.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
sk: Archivované

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sk: Návrh

[ctx: Workflow state label]
en: Published
sk: Publikované

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
sk: Archivovať

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
sk: Obnoviť do návrhu

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
sk: Obnoviť

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sk: Vytvoriť nový návrh

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
sk: Publikovať
