Sobki DSFR (10.0.0-alpha1) - en to lo translation catalogue (17 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Homepage
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Recent comments
lo: ຄໍາເຫັນຜ່ານມາ

en: Member for
lo: ເປັນສະມາຊິກໄດ້

en: Languages
lo: ພາສາ

en: People
lo: ຄົນ

en: Account
lo: ບັນຊີ

en: Sidebar first
lo: ພາກສ່ວນດ້ານຂ້າງທີ 1

en: Recent content
lo: ເນື້ອໃນຜ່ານມາ

en: Sidebar second
lo: ພາກສ່ວນດ້ານຂ້າງທີ 2

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lo: ການຄຸ້ມຄອງບັນຊີຜູ້ໃຊ້, ພາລະບົດບາດ, ແລະ ສິດນຳໃຊ້.
