Sobki DSFR (10.0.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (84 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Content
oc: Contengut

en: Subject
oc: Objècte

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Administration
oc: Administracion

en: More
oc: Mai

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Homepage
oc: Pagina d'acuèlh

en: Size
oc: Talha

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Name
oc: Nom

en: Taxonomy term
oc: Tèrme de taxonomia

en: Preview
oc: Apercebut

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: Top
oc: Naut

en: Audio
oc: Àudio

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Titles
oc: Títols

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Contact
oc: Contacte

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Separator
oc: Separador

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Bottom
oc: Bas

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Hostname
oc: Nom d'òste

en: Published
oc: Publicat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
oc: @site es actualament en mantenença. Lo site tornarà foncionar lèu. Mercé per vòstra paciéncia.

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Full
oc: Complet

en: Gender
oc: Sèxe

en: English
oc: Anglés

en: French
oc: Francés

en: Token
oc: Geton (token)

en: Front page
oc: Pagina d'acuèlh

en: Languages
oc: Lengas

en: Configure block
oc: Configurar lo blòt

en: Days
oc: Jorns

en: Your message has been sent.
oc: Vòstre messatge es estat mandat.

en: Changed
oc: Modificat

en: Relationship
oc: Relacion

en: Translations
oc: Traduccions

en: Anonymous user
oc: Utilizaire anonime

en: Form
oc: Formulari

en: Publish content
oc: Publica lo contengut

en: Unpublish comment
oc: Levar un comentari

en: User account
oc: Compte utilizaire

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Delete comment
oc: Suprimir lo comentari

en: Search index
oc: Indèx de recèrca

en: Publish comment
oc: Publicar lo comentari

en: Yes/No
oc: Òc/Non

en: Date and time
oc: Data e ora

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Full comment
oc: Comentari complet

en: Save comment
oc: Enregistrar lo comentari

en: Full content
oc: Contengut complet

en: Unpublish content
oc: Despublicar un contengut

en: Make content sticky
oc: Rendre lo contengut estatic

en: Make content unsticky
oc: Rendre lo contengut non estatic

en: Promote content to front page
oc: Promòure un contengut en pagina d'acuèlh

en: Remove content from front page
oc: Levar un contengut de la pagina d'acuèlh

en: Save content
oc: Enregistrar un contengut

en: The name of the shortcut.
oc: Lo nom de l'accès directe.

en: Time zones
oc: Fuses oraris

en: Taxonomy term page
oc: Pagina d'un tèrme de taxinomia

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
oc: Utilizatz las etiquetas per regropar en categorias los articles de tèmas similars.

en: Update URL alias
oc: Metre a jorn l'aliàs d'URL
