Sobki DSFR (10.0.0-alpha5) - en to my translation catalogue (45 entries)

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: More
my: ပို၍

en: Tags
my: Tag များ

en: Homepage
my: မူလစာမျက်နှာ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
my: @site ပြုပြင်ထိန်းသိမ်း နေပါသည်။ မကြာမီ ပြန်လည်အသုံးပြုနိုင်ပါမည်။ ကျေးဇူးတင်ပါသည်...

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: French
my: ပြင်သစ်

en: Front page
my: ပထမဆုံး စာမျက်နှာ

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: Configure block
my: Block ကို ပြင်ဆင်ရန်

en: User account
my: အသုံးပြုသူ

en: Delete comment
my: မှတ်ချက်အား ပယ်ဖျက်ရန်

en: Date and time
my: နေ့ရက် နှင့် အချိန်

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ

en: Full comment
my: မှတ်ချက် အပြည့်အစုံ

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ

en: Taxonomy term page
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး စာမျက်နှာ
