Sobki DSFR (all releases) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Subject
bg: Тема

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Homepage
bg: Начална страница

en: Name
bg: Име

en: Help
bg: Справка

en: Top
bg: Връх

en: Upload
bg: Трансфер

en: Email
bg: Е-поща

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Bottom
bg: Дъно

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Published
bg: Публикувано

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Configure block
bg: Настройки на блок
