Sobki DSFR (all releases) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Register
gu: નોંધણી

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Subject
gu: વિષય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Name
gu: નામ

en: Help
gu: મદદ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Bottom
gu: નીચે

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Changed
gu: બદલ્યું
