Sobki DSFR (all releases) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Subject
hy: Թեմա

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Homepage
hy: Գլխավոր էջ

en: Name
hy: Անուն

en: Help
hy: Օգնություն

en: Top
hy: Վերև

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Configure block
hy: Կարգավորել բլոկը

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
