Sobki DSFR (all releases) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Register
kk: Тіркеу

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Homepage
kk: Жоба парағы

en: Name
kk: Аты

en: Help
kk: Көмек

en: Upload
kk: Жүктеу

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Created
kk: Құрылған

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Published
kk: Жарияланған

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Configure block
kk: Блокты нұсқау
