Sobki DSFR (all releases) - en to oc translation catalogue (36 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Subject
oc: Objècte

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Homepage
oc: Pagina d'acuèlh

en: Name
oc: Nom

en: Preview
oc: Apercebut

en: Help
oc: Ajuda

en: Top
oc: Naut

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Separator
oc: Separador

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Bottom
oc: Bas

en: Hostname
oc: Nom d'òste

en: Published
oc: Publicat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Full
oc: Complet

en: Token
oc: Geton (token)

en: Configure block
oc: Configurar lo blòt

en: Changed
oc: Modificat

en: User account
oc: Compte utilizaire

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Search index
oc: Indèx de recèrca

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Full comment
oc: Comentari complet

en: Full content
oc: Contengut complet

en: The name of the shortcut.
oc: Lo nom de l'accès directe.

en: Taxonomy term page
oc: Pagina d'un tèrme de taxinomia
