Sobki DSFR (all releases) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Description
se: Čilgehus

en: Name
se: Namma

en: Help
se: Veahkki

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Published
se: Almmuhuvvon
