Sobki DSFR (all releases) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Subject
ur: موضوع

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Homepage
ur: آبائی صفحہ

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Name
ur: نام

en: Preview
ur: جائزہ

en: Help
ur: مدد

en: Email
ur: ای میل

en: Configure block
ur: بلاک کو مرتب کریں
