Sobki DSFR (10.1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (53 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Content
cs: Obsah

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Administration
cs: Administrace

en: More
cs: Více

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Help
cs: Nápověda

en: Default
cs: Výchozí

en: Icon
cs: Ikona

en: User
cs: Uživatel

en: Error
cs: Chyba

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: All
cs: Vše

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Warning
cs: Varování

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Desc
cs: Sestupně

en: Color
cs: Barvy

en: Template
cs: Šablona

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: author
cs: autor

en: Notice
cs: Oznámení

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Shortcuts
cs: Zkratky

en: Apply
cs: Použít

en: Information
cs: Informace

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: Alt text
cs: Alternativní text

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Publish on
cs: Zveřejnit v čase

en: Unpublish on
cs: Schovat v čase

en: Alert
cs: Upozornění

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Recent content.
cs: Poslední obsah.
