Sobki DSFR (10.1.0-beta3) - en to be translation catalogue (38 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Content
be: Змесціва

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Administration
be: Кіраванне

en: More
be: Болей

en: Reset
be: Скінуць

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: Text
be: Тэкст

en: User
be: Карыстальнік

en: Error
be: Памылка

en: All
be: Усе

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Warning
be: Увага

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Color
be: Колер

en: Template
be: Шаблон

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Notice
be: Паведамленне

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Shortcuts
be: Хуткія спасылкі

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў
