Sobki DSFR (10.1.0-beta3) - en to km translation catalogue (33 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Content
km: មាតិកា

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: More
km: បន្ថែម

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Text
km: អត្ថបទ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Error
km: កំហុស

en: All
km: ទាំងអស់

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: Color
km: ពណ៌

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Shortcuts
km: ផ្លូវ​កាត់

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង
