Sobki DSFR (10.1.0-beta3) - en to mg translation catalogue (13 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Author
mg: Mpamorona

en: Description
mg: Andinindininy

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: More
mg: Tohiny

en: Help
mg: Fanampiana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Filter
mg: Sivana

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana
