Sobki DSFR (10.1.0-beta3) - en to mn translation catalogue (31 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Content
mn: Агуулга

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Administration
mn: Удирдлага

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: Text
mn: Текст

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Error
mn: Алдаа

en: All
mn: Бүгд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Color
mn: Өнгө

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Shortcuts
mn: Тушаал өгөх дөт аргууд

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: Dashboard
mn: Самбар
