Sobki DSFR (10.1.0-beta3) - en to se translation catalogue (16 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Image
se: Govva

en: Help
se: Veahkki

en: Text
se: Teaksta

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »
