Sobki DSFR (11.0.1) - en to af translation catalogue (47 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Register
af: Registreer

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Content
af: Inhoud

en: Subject
af: Onderwerp

en: Email notification
af: E-poskennisgewing

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: More
af: Meer

en: Tags
af: Etikette

en: Homepage
af: Tuisblad

en: Size
af: Grootte

en: Reset
af: Herstel

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: Preview
af: Voorskou

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Upload
af: Oplaai

en: User
af: Gebruiker

en: Error
af: Fout

en: Contact
af: Kontak

en: Created
af: Geskep

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Footer
af: Onderskrif

en: Comment
af: Kommentaar

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Normal
af: Normaal

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Color
af: Kleur

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
af: Ons is tans besig met onderhoud op @site. Wees asseblief geduldig, ons sal binnekort weer terug wees.

en: Languages
af: Tale

en: Configure block
af: Verstel blok

en: Your message has been sent.
af: Jou boodskap is gestuur.

en: Translations
af: Vertalings

en: Shortcuts
af: Kortpaaie

en: User account
af: Gebruikersrekening

en: Delete comment
af: Skrap kommentaar

en: Library
af: Biblioteek
