Sobki DSFR (11.0.1) - en to bg translation catalogue (73 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Content
bg: Съдържание

en: Subject
bg: Тема

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Administration
bg: Администриране

en: More
bg: още...

en: Tags
bg: Таг

en: Homepage
bg: Начална страница

en: Size
bg: Размер

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Audio
bg: Музика

en: Teaser
bg: Резюме

en: Text
bg: Текст

en: Upload
bg: Трансфер

en: Titles
bg: Заглавия

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Error
bg: Грешка

en: Contact
bg: Контакт

en: Created
bg: Създадено

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Bottom
bg: Дъно

en: Footer
bg: Под черта

en: Comment
bg: Коментар

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Published
bg: Публикувано

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Media
bg: Медия

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: General
bg: Общи

en: Color
bg: Цвят

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
bg: @site в момента е в техническа профилактика. Ще бъде достъпен в най-скоро време. Благодарим ви за търпението.

en: Template
bg: Шаблон

en: Front page
bg: Начална страница

en: Languages
bg: Езици

en: Configure block
bg: Настройки на блок

en: Your message has been sent.
bg: Вашето съобщение беше изпратено.

en: Shortcuts
bg: Преки пътища

en: Audio file
bg: Аудио файл

en: Publish content
bg: Публикувай съдържание

en: Unpublish comment
bg: Премахни коментар

en: User account
bg: Потребителски акаунт

en: Delete comment
bg: Изтрий коментар

en: Search index
bg: Индекс на търсене

en: Publish comment
bg: Публикувай коментар

en: Yes/No
bg: Да/Не

en: Date and time
bg: Дата и час

en: Full comment
bg: Пълен коментар

en: Save comment
bg: Запази коментар

en: Full content
bg: Пълно съдържание

en: Unpublish content
bg: Отмени публикацията на съдържанието

en: Make content sticky
bg: Постави съдържанието в началото на сипсъка

en: Make content unsticky
bg: Отмени  публикуването на съдържанието в началото на сипсъка

en: Promote content to front page
bg: Постави съдържанието на началната страница

en: Remove content from front page
bg: Премахни съдържанието от началната страница

en: Save content
bg: Запази съдържанието

en: Time zones
bg: Часови зони

en: Taxonomy term page
bg: Страница на термин от таксономията
