Sobki DSFR (11.0.1) - en to hr translation catalogue (94 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Register
hr: Registriraj se

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Content
hr: Sadržaj

en: Subject
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Administration
hr: Administracija

en: More
hr: Više

en: Tags
hr: Oznake

en: Homepage
hr: Naslovnica

en: Size
hr: Veličina

en: Reset
hr: Poništi

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Name
hr: Naziv

en: Taxonomy term
hr: Pojam taksonomije

en: Preview
hr: Pregled

en: Help
hr: Pomoć

en: Default
hr: Zadano

en: Icon
hr: Ikona

en: Section
hr: Sekcija

en: Teaser
hr: Mamac

en: Text
hr: Tekst

en: Upload
hr: Otpremi

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Error
hr: Greška

en: Contact
hr: Kontakt

en: Created
hr: Stvoreno

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Bottom
hr: Dno

en: Footer
hr: Podnožje

en: Comment
hr: Komentar

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Published
hr: Objavljeno

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Normal
hr: Normalno

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: General
hr: Općenito

en: Start
hr: Početak

en: Color
hr: Boja

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
hr: @site je trenutno van mreže. Uskoro bi trebao biti umrežen. Hvala na strpljenju.

en: Tools
hr: Alati

en: Template
hr: Predložak

en: Front page
hr: Naslovnica

en: Languages
hr: Jezici

en: Configure block
hr: Uredi blok

en: Your message has been sent.
hr: Vaša poruka je poslana.

en: Relationship
hr: Odnos

en: Translations
hr: Prijevodi

en: Shortcuts
hr: Kratice

en: Global
hr: Opće

en: Publish content
hr: Objavi sadržaj

en: Unpublish comment
hr: Prekini objavu komentara

en: User account
hr: Korisnički račun

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Delete comment
hr: Izbriši komentar

en: Search index
hr: Indeks pretraživanja

en: Publish comment
hr: Objavi komentar

en: Date and time
hr: Datum i vrijeme

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Full comment
hr: Cijeli komentar

en: Save comment
hr: Spremi komentar

en: Full content
hr: Puni sadržaj

en: Unpublish content
hr: Prekini objavu sadržaja

en: Make content sticky
hr: Učini sadržaj ljepljivim

en: Make content unsticky
hr: Ukloni ljepljivost sa sadržaja

en: Promote content to front page
hr: Promoviraj sadržaj na naslovnicu

en: Remove content from front page
hr: Degradiraj sadržaj s naslovnice

en: Save content
hr: Spremi sadržaj

en: The name of the shortcut.
hr: Naziv kratice.

en: Time zones
hr: Vremenske zone

en: Taxonomy term page
hr: Stranica taksonomijskog pojma

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hr: Koristite oznake kako bi grupirali unose o strodnim temema u kategorije.

en: Update URL alias
hr: Osvježi URL nadimak

en: Search result highlighting input
hr: Reultati pretrage s istaknutim unosom

en: Narrow
hr: Usko
