Sobki DSFR (11.0.1) - en to lt translation catalogue (151 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Register
lt: Registruotis

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Content
lt: Turinys

en: Subject
lt: Tema

en: Email notification
lt: El. pašto įspėjimai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: More
lt: Daugiau

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Homepage
lt: Svetainė

en: Size
lt: Dydis

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Icon
lt: Piktograma

en: Section
lt: Sekcija

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Text
lt: Tekstas

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Components
lt: Komponentai

en: Upload
lt: Įkelti

en: Titles
lt: Pavadinimai

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Error
lt: Klaida

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Created
lt: Sukurta

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Bottom
lt: Apačia

en: Footer
lt: Poraštė

en: Comment
lt: Komentaras

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Normal
lt: Normalus

en: Success
lt: Sėkmingai

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: General
lt: Bendras

en: Start
lt: Pradžia

en: Color
lt: Spalva

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lt: @site šiuo metu tvarkomas. Turėtume netrukus grįžti. Dėkojame už jūsų kantrumą.

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Template
lt: Šablonas

en: Full
lt: Pilnas

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Languages
lt: Kalbos

en: Configure block
lt: Konfiguruoti bloką

en: Notice
lt: Įspėjimas

en: Days
lt: Dienos

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: Changed
lt: Pakeista

en: Relationship
lt: Ryšys

en: Translations
lt: Vertimai

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: Shortcuts
lt: Trumpiniai

en: Form
lt: Forma

en: Next >
lt: Kitas

en: < Previous
lt: < Buvęs puslapis

en: Global
lt: Globalus

en: Hide all
lt: Paslėpti visus

en: Show all
lt: Rodyti visus

en: Publish content
lt: Publikuoti turinį

en: Unpublish comment
lt: Išvalyti komentarą

en: User account
lt: Nario erdvė

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Delete comment
lt: Šalinti komentarą

en: Search index
lt: Paieškos indeksas

en: Publish comment
lt: Publikuoti komentarą

en: Save Draft
lt: Išsaudoti Juodraštį

en: Yes/No
lt: Taip/Ne

en: Compact
lt: Glaustai

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: Library
lt: Biblioteka

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Delete content
lt: Pašalinti turinį

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Full comment
lt: Visas komentaras

en: Save comment
lt: Išsaugoti komentarą

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Unpublish content
lt: Nebeskelbti turinio

en: Make content sticky
lt: Prikabinti puslapio viršuje

en: Make content unsticky
lt: Atkabinti turinį nuo viršaus

en: Promote content to front page
lt: Iškelti turinį į pirmą puslapį

en: Remove content from front page
lt: Pašalinti turinį iš pirmo puslapio

en: Save content
lt: Išsaugoti turinį

en: Taxonomy term page
lt: Sistematikos terminų puslapis

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.

en: Update URL alias
lt: Atnaujintas URL pervadinimas

en: Wide
lt: Platus

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: Default comments
lt: Įprasti komentarai

en: Allows commenting on content
lt: Suteikia galimybę komentuoti turinį

en: Search result highlighting input
lt: Paieškos rezultatų paryškinat įvestį

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: Large (480×480)
lt: Didelis (480×480)

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu

en: Block the selected user(s)
lt: Blokuoti pasirinktus narius

en: Cancel the selected user account(s)
lt: Atšaukti pažymėto nario paskyrą(-as)

en: Unblock the selected user(s)
lt: Atblokuoti pasirinktus narius

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML

en: Max 1300x1300
lt: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
lt: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
lt: Maks. 325x325

en: Max 650x650
lt: Maks. 650x650

en: Narrow
lt: Siauras

en: Delete media
lt: Pašalinti mediją

en: Back to form
lt: Atgal į formą

en: Yes: Yes
    No: No
lt: Taip:Taip
    Ne: Ne

en: Save media
lt: Išsaugoti mediją

en: Publish media
lt: Publikuoti medija

en: Unpublish media
lt: Nebepublikuoti medijos

en: New submission added to [webform:title].
lt: Rezultatai išsaugoti [webform:title].

en: Delete submission
lt: Pašalinti pateikimą

en: Home: Home
    Office: Office
    Cell: Cell
lt: Namų: Namų
    Darbo: Darbo
    Mobilus: Mobilus

en: Content editor
lt: Turinio redaktorius

en: This form has not yet been opened to submissions.
lt: Šios formos dar negalima pateikti.

en: Unstar/unflag submission
lt: Atžymėti pateikimą

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submission</a>.
lt: Jūs jau pateikėte šią formą. <a href="#">Peržiūrėkite savo pateikimą</a>.

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submissions</a>.
lt: Jūs jau pateikėte šią formą. <a href="#">Peržiūrėkite savo pateikimus</a>.

en: Lock submission
lt: Užrakinti pateikimą

en: Unlock submission
lt: Atrakinti pateikimą

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
lt: Archyvuota

en: Sorry… This form is closed to new submissions.
lt: Atsiprašome... Ši forma uždaryta.

en: Archive webform
lt: Archyvuoti webformą

en: Close webform
lt: Uždaryti webformą

en: Open webform
lt: Atidaryti webformą

en: Restore webform
lt: Atstatyti webformą
