Sobki DSFR (11.0.1) - en to ne translation catalogue (63 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Register
ne: दर्ता

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Subject
ne: विषय

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: More
ne: थप

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Homepage
ne: गृहपृष्ठ

en: Size
ne: आकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: Text
ne: अक्षर

en: Upload
ne: अपलोड

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Error
ne: त्रुटि

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: PHP
ne: पीएचपी

en: Footer
ne: फुटर

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Normal
ne: साधारण

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया

en: Color
ne: रंग

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ne: @site मा अहिले मर्मत-संभारको काम भईराखेको छ। यसको लागि केहि बेर लाग्नसक्छ। यहाँको धैर्यताको लागि धन्यवाद।

en: Front page
ne: मुख्य पृष्ठ

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Configure block
ne: ब्लकहरु कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Your message has been sent.
ne: तपाईको संदेश पठाईदिएको छ

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Date and time
ne: मिति र समय

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Full comment
ne: पुरा कमेन्ट

en: Save comment
ne: कमेन्ट सेभ गर्नुहोस्

en: Full content
ne: पुरा सामग्री

en: Remove content from front page
ne: मुखपृष्ठबाट सामग्री हटाउनुहोस्

en: Basic page
ne: मूल पृष्ठ

en: Wide
ne: चौडा

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु

en: Narrow
ne: साघुरो
