Sobki DSFR (11.0.1) - en to sk translation catalogue (129 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Register
sk: Registrovať

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Content
sk: Obsah

en: Subject
sk: Predmet

en: Email notification
sk: E-mailová notifikácia

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Administration
sk: Administrácia

en: More
sk: Viac

en: Tags
sk: Značky

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: Size
sk: Veľkosť

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Icon
sk: Ikona

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Components
sk: Komponenty

en: Upload
sk: Nahrať

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Error
sk: Chyba

en: Contact
sk: Kontakt

en: Created
sk: Vytvorené

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Footer
sk: Päta

en: Comment
sk: Komentár

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Normal
sk: Normálny

en: Success
sk: Úspech

en: Warning
sk: Varovanie

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: General
sk: Všeobecné

en: Start
sk: Štart

en: Color
sk: Farba

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sk: Na stránke @site momentálne prebieha údržba. Onedlho by mala byť opäť v prevádzke. Ďakujeme vám za trpezlivosť.

en: Tools
sk: Nástroje

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: Template
sk: Šablóna

en: Full
sk: Plný

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: Languages
sk: Jazyky

en: Configure block
sk: Nastaviť blok

en: Notice
sk: Oznam

en: Days
sk: Dni

en: Your message has been sent.
sk: Vaša správa bola odoslaná.

en: Diff
sk: Rozdiel

en: Changed
sk: Zmenené

en: Relationship
sk: Vzťah

en: Translations
sk: Preklady

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Shortcuts
sk: Skratky

en: Information
sk: Informácia

en: Form
sk: Formulár

en: Sitemap
sk: Mapa stránky

en: Next >
sk: Ďalší >

en: Global
sk: Globálny

en: Publish content
sk: Zverejniť obsah

en: Unpublish comment
sk: Nezverejnený komentár

en: User account
sk: Používateľský účet

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Delete comment
sk: Odstrániť komentár

en: Search index
sk: Index vyhľadávania

en: Publish comment
sk: Zverejniť komentár

en: Yes/No
sk: Áno/Nie

en: Date and time
sk: Dátum a čas

en: Alert
sk: Výstrahy

en: Library
sk: Knižnica

en: Delete content
sk: Odstrániť obsah

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Full comment
sk: Celý komentár

en: Save comment
sk: Uložiť komentár

en: Full content
sk: Celý obsah

en: Unpublish content
sk: Zrušiť zverejnenie obsahu

en: Make content sticky
sk: Prilepiť obsah

en: Make content unsticky
sk: Zrušiť prilepenie obsahu

en: Promote content to front page
sk: Propagovať obsah na hlavnej stránke

en: Remove content from front page
sk: Odstrániť obsah z hlavnej stránky

en: Save content
sk: Uložiť obsah

en: The name of the shortcut.
sk: Meno skratky.

en: Time zones
sk: Časové pásma

en: Taxonomy term page
sk: Stránka termínu taxonómie

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: Update URL alias
sk: Aktualizovať URL alias

en: Wide
sk: Široký

en: Editorial
sk: Editoriál

en: Default comments
sk: Predvolené komentáre

en: Allows commenting on content
sk: Povoliť komentovanie obsahu

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
sk: D, d. m. Y - H:i

en: HTML Datetime
sk: HTML dátum a čas

[ctx: PHP date format]
en: l, F j, Y - H:i
sk: l, j. F Y - H:i

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
sk: d. m. Y - H:i

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Block the selected user(s)
sk: Zablokovať vybraných používateľov

en: Cancel the selected user account(s)
sk: Zrušiť vybraných používateľov

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: Narrow
sk: Úzky

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
sk: Archivované

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sk: Návrh

[ctx: Workflow state label]
en: Published
sk: Publikované

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
sk: Archivovať

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
sk: Obnoviť do návrhu

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
sk: Obnoviť

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sk: Vytvoriť nový návrh

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
sk: Publikovať
