Sobki DSFR (11.0.2) - en to br translation catalogue (20 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Subject
br: Danvez

en: Administration
br: Mererezh

en: Homepage
br: Pajenn degemer

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Text
br: Testenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Color
br: Liv

en: Tools
br: Ostilhoù

en: Member for
br: Ezel abaoe

en: Front page
br: Pajenn degemer

en: Administrator
br: Melestrer
