Sobki DSFR (11.0.2) - en to he translation catalogue (254 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: סטטוס

en: Register
he: הרשמה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Moderated content
he: תוכן מנוהל

en: Username
he: שם משתמש

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: List
he: רשימה

en: Subject
he: נושא

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: more
he: עוד

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Administration
he: ניהול

en: Comments
he: תגובות

en: More
he: עוד

en: Action
he: פעולה

en: On
he: פעיל

en: Tags
he: תגיות

en: Homepage
he: עמוד הבית

en: view
he: צפיה

en: Edit
he: עריכה

en: Size
he: גודל

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Use count
he: שימוש בספירה

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Feed
he: פיד

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Help
he: עזרה

en: True
he: אמת

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Top
he: עליון

en: Archive
he: ארכיון

en: Icon
he: סמל

en: Audio
he: אודיו

en: Filename
he: שם קובץ

en: Teaser
he: תקציר

en: Updated
he: עודכן

en: Text
he: טקסט

en: Layout
he: פריסה

en: Components
he: רכיבים

en: Attachment
he: צְרוּפָה

en: Upload
he: העלאה

en: User
he: משתמש

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Email
he: דוא"ל

en: Files
he: קבצים

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Error
he: שגיאה

en: Created
he: נוצר

en: Separator
he: מפריד

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Page title
he: כותרת דף

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Bottom
he: למטה

en: Off
he: כבוי

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Welcome
he: ברוך הבא

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Roles
he: תפקידים

en: Comment
he: תגובה

en: Hostname
he: שם שרת

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Vocabulary
he: מילון

en: Term
he: סיווג

en: Term name
he: שם הסיווג

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: Success
he: הצלחה

en: Warning
he: אזהרה

en: Last update
he: עדכון אחרון

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Media
he: מדיה

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Widget
he: וידג'ט

en: Desc
he: יורד

en: Table
he: טבלה

en: Color
he: צבע

en: Role
he: תפקיד

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
he: @site אינו זמין כרגע עקב תחזוקה. אנו מקווים להפעיל את האתר מחדש במהרה. תודה על הסבלנות.

en: Button
he: כפתור

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Tools
he: כלים

en: Recent comments
he: תגובות אחרונות

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Full
he: מלא

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: Token
he: אסימון

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Source
he: מקור

en: Member for
he: חבר/ה במשך

en: Front page
he: דף הבית

en: Configure block
he: הגדרות בלוק

en: body
he: גוף

en: author
he: מחבר/ת

en: Entity
he: יישות

en: People
he: משתמשים

en: Blocked
he: חסום

en: Author Name
he: שם המחבר/ת

en: Video
he: וידאו

en: Glossary
he: מילון מונחים

en: Diff
he: שינוי

en: Changed
he: השתנה

en: Completed
he: נשלם

en: node id
he: מזהה node

en: Document
he: מסמך

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Published comments
he: תגובות שפורסמו

en: News
he: חדשות

en: Sticky
he: דביק

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Shortcuts
he: קיצורים

en: Anonymous user
he: משתמש אנונימי

en: Apply
he: החל

en: Information
he: מידע

en: Block description
he: תיאור הבלוק

en: Blocks
he: בלוקים

en: Used in
he: משמש ב-

en: Form
he: טופס

en: Permission
he: הרשאה

en: Grid
he: רשת

en: Global
he: כללי

en: Audio file
he: קובץ אודיו

en: Authenticated user
he: משתמש מאומת

en: Administrator
he: מנהל

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: No comments available.
he: אין תגובות זמינות.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
he: המשתמש נחשב מחובר לזמן זה שאחרי הפעם האחרונה שהוא צפה בדף כלשהוא.

en: Offset
he: היסט

en: Locked
he: נעול

en: Content Management
he: ניהול תכנים

en: Publish content
he: פרסום תוכן

en: Unpublish comment
he: בטל פרסום תגובה

en: Newest first
he: חדש תחילה

en: Block type
he: סוג בלוק

en: Entity type
he: סוג ישות

en: User account
he: חשבון משתמש

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Not applicable
he: לא ישים

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Webform submissions
he: הגשות של טופסי Webform

en: IP address
he: כתובת IP

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Permanent
he: קבוע

en: Temporary
he: זמני

en: No files available.
he: אין קבצים זמינים

en: Ruby
he: רוּבי

en: Python
he: פייתון

en: Frontpage
he: דף הבית

en: Delete comment
he: מחיקת תגובה

en: MIME type
he: סוג MIME

en: Posted in
he: נכתב בנושא

en: Upload date
he: תאריך העלאה

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Search index
he: חיפוש באינדקס

en: Video file
he: קובץ וידאו

en: Publish comment
he: פרסם תגובה

en: Draft
he: טיוטה

en: Scheduled
he: מתוזמן

en: Alt text
he: טקסט חלופי

en: Card
he: קלף

en: @interval ago
he: לפני @interval

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Compact
he: קומפקטי

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Who's new
he: מי חדש

en: Who's online
he: מי מחובר

en: Java
he: ג'אווה

en: Apply filters
he: החלת מסננים

en: Publish on
he: לפרסם ב

en: Unpublish on
he: תאריך תפוגה

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Discard changes
he: ביטול שינויים

en: Alert
he: אתרעה

en: Author name
he: שם המחבר/ת

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Library
he: ספריה

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Delete content
he: מחיקת תוכן

en: Structure
he: מבנה

en: Published status
he: מצב פרסום

en: Monthly archive
he: חודש ארכיון

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Main page content
he: תוכן

en: Full comment
he: תגובה מלאה

en: Save comment
he: שמירת תגובה

en: Unapproved comments
he: תגובות שלא אושרו

en: Full content
he: תוכן מלא

en: Recent content
he: תכנים אחרונים

en: Unpublish content
he: העברת תוכן למצב לא פורסם

en: Make content sticky
he: הפיכת התוכן לדביק

en: Make content unsticky
he: הפיכת התוכן ללא דביק

en: Promote content to front page
he: קידום תוכן לדף הראשי

en: Remove content from front page
he: הסרת תוכן מדף הבית

en: Save content
he: שמירת תוכן

en: Find and manage content.
he: איתור תוכן וניהולו.

en: The name of the shortcut.
he: שמו של קיצור הדרך

en: Taxonomy term page
he: דף מונחי טקסונומיה

en: Basic page
he: עמוד פשוט

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
he: אפשר להשתמש ב<em>עמוד בסיסי</em> עבור תוכן סטטי, למשל עמוד ה'אודות' .

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
he: השתמש בתוויות בכדי לקבץ כתבות בנושאים דומים לקטגוריות.

en: Update URL alias
he: עדכון כתובות URL חילופיות

en: Bulk update
he: עדכון גורף

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
he: ניהול חשבונות משתמשים, תפקידים והרשאות

en: Asc
he: סדר עולה

en: Not specified
he: לא מוגדר

en: Master
he: מאסטר

en: User dashboard
he: לוח בקרה של משתמש

en: Wide
he: רחב

en: Scheduled content
he: תכנים מתוזמנים

en: The time that the comment was last edited.
he: המועד האחרון בו נערכה התגובה.

en: Welcome!
he: ברוכים הבאים

en: Fallback date format
he: ברירת המחדל למבנה תאריך

en: File usage
he: שימוש בקובץ

en: Default comments
he: תגובות ברירת המחדל

en: Scheduled Content
he: תכנים מתוזמנים

en: Default medium date
he: ברירת המחדל לתאריך בינוני

en: Cancel the selected user account(s)
he: ביטול חשבונות המשתמשים שנבחרו

en: Narrow
he: צר

en: Name or email contains
he: השם או כתובת המייל מכילים

en: There are currently @total users online.
he: @total משתמשים מחוברים כרגע לאתר.

en: There are currently 0 users online.
he: אין כרגע משתמשים המחוברים לאתר

en: Scheduled content tab on user profile, showing just that user's scheduled content
he: הלשונית תוכן מתוזמן בפרופיל המשתמש, מציגה רק את התכנים שתוזמנו בידי המשתמש הנוכחי.

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
he: לא נוצר עדיין תוכן שניתן להציג בדף הבית<br/>
    כדי להתחיל בבניית האתר עקבו אחרי ההנחיות<a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">במדריך למשתמש</a> .
