Sobki DSFR (11.0.2) - en to nn translation catalogue (101 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Author
nn: Forfattar

en: List
nn: Liste

en: Subject
nn: Emne

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: more
nn: meir

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Comments
nn: Kommentarar

en: More
nn: Meir

en: On
nn: På

en: Homepage
nn: Heimeside

en: view
nn: vis

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Help
nn: Hjelp

en: Default
nn: Standard

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Attachment
nn: Vedlegg

en: Upload
nn: Last opp

en: User
nn: Brukar

en: Error
nn: Feil

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Active
nn: Aktiv

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Footer
nn: Botntekst

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Roles
nn: Roller

en: Comment
nn: Kommentar

en: Hostname
nn: Tenarnamn

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Last update
nn: Siste oppdatering

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Plain text
nn: Rein tekst

en: Table
nn: Tabell

en: Color
nn: Farge

en: Role
nn: Rolle

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
nn: @site er under vedlikehald. Vi er snart tilbake. Takk for tålmodet.

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Recent comments
nn: Nye kommentarar

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: English
nn: Engelsk

en: French
nn: Fransk

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Member for
nn: Medlem i

en: Front page
nn: Framside

en: Configure block
nn: Blokkinnstillingar

en: People
nn: Folk

en: Blocked
nn: Blokkert

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Published comments
nn: Publiserte kommentarar

en: Apply
nn: Bruk

en: Block description
nn: Beskriving av blokken

en: Blocks
nn: Blokkar

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: No comments available.
nn: Ingen kommentarar er tilgjengelege

en: Unpublish comment
nn: Upubliser kommentar

en: User account
nn: Brukarkonto

en: Delete comment
nn: Slett kommentar

en: Posted in
nn: Skreve i

en: Dashboard
nn: Styringspanel

en: Search index
nn: Søkeindeks

en: Publish comment
nn: Publiser kommentar

en: - All -
nn: - Alle -

en: Who's new
nn: Nye brukarar

en: Who's online
nn: Pålogga no

en: Publish on
nn: Publiser på

en: Library
nn: Bibliotek

en: Structure
nn: Struktur

en: Full content
nn: Heile innhaldet

en: Recent content
nn: Nyaste innhald

en: Find and manage content.
nn: Finn og behandle innhald.

en: My recent content
nn: Mine siste innlegg

en: Find and manage people interacting with your site.
nn: Finn og handsama folk som brukar nettstaden din.

en: Basic page
nn: Grunnleggjande side

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nn: Bruk <em>grunnleggjande side<em> for statisk innhald, slik som «Om oss» sida.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nn: Bruk stikkord for å gruppera artiklar om same emne i kategoriar.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
nn: Handsama brukarkontoar, roller og rettar.
