Soccerbet (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Group
bg: Група

en: yes
bg: да

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Refresh
bg: Обновяване

en: Display
bg: Дисплей

en: Total
bg: Общо

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Options
bg: Параметри

en: no
bg: не

en: Points
bg: Точки

en: Send
bg: Изпрати

en: Code
bg: Код

en: Note
bg: Бележка

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: open
bg: Отворена

en: Match
bg: Съвпадение

en: Live
bg: Живот

en: Participants
bg: Участници

en: Delete message
bg: Изтрий съобщение
