Soccerbet (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (39 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Group
fi: Ryhmä

en: yes
fi: kyllä

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Refresh
fi: Päivitä

en: Display
fi: Näyttö

en: Total
fi: Yhteensä

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Options
fi: Valinnat

en: no
fi: ei

en: Send
fi: Lähetä

en: Code
fi: Koodi

en: Payments
fi: Maksut

en: Members
fi: Jäsenet

en: Group name
fi: Ryhmän nimi

en: Start
fi: Alkaa

en: End
fi: Päättyy

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: End date
fi: Lopetuspäivämäärä

en: Base
fi: Ydin

en: Note
fi: Huomaa

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: City
fi: Kaupunki

en: Result
fi: Tulos

en: Period
fi: Ajanjakso

en: open
fi: avoin

en: Team
fi: Tiimi

en: Teams
fi: Tiimit

en: Live
fi: Reaaliaikainen

en: Participants
fi: Vastaanottajat

en: Administrator
fi: Ylläpitäjä

en: Shoutbox
fi: Huutorasia

en: Round
fi: Pyöristä

en: Special
fi: Erityinen
