Soccerbet (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (35 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Group
gl: Grupo

en: yes
gl: si

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Display
gl: Visualización

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Options
gl: Opcións

en: no
gl: non

en: Points
gl: Puntos

en: Send
gl: Enviar

en: Code
gl: Código

en: Members
gl: Membros

en: Group name
gl: Nome do grupo

en: Start
gl: Comezo

en: End
gl: Fin

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Period
gl: Periodo

en: open
gl: aberta

en: Match
gl: Coincide

en: Live
gl: Vista previa

en: Participants
gl: Participantes

en: Administrator
gl: Administrador

en: Matches
gl: Coincidencias

en: Tables
gl: Táboas

en: Drupal user
gl: Usuario de Drupal

en: Round
gl: Redondear

en: Delete message
gl: Borrar mensaxe
