Soccerbet (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Group
lt: Grupė

en: yes
lt: taip

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Display
lt: Rodymas

en: Total
lt: Iš viso

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Options
lt: Nustatymai

en: no
lt: ne

en: Points
lt: Taškai

en: Send
lt: Siųsti

en: Code
lt: Kodas

en: Payments
lt: Mokėjimai

en: Members
lt: Nariai

en: Group name
lt: Grupės pavadinimas

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: City
lt: Miestas

en: Result
lt: Rezultatas

en: open
lt: atvira

en: Match
lt: Sutampa

en: Live
lt: Gyva

en: Participants
lt: Dalyviai

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Shoutbox
lt: Rėksnių dėžutė

en: Create group
lt: Kurti grupę

en: Drupal user
lt: Drupal naudotojas

en: Special
lt: Specialusis

en: Delete message
lt: Pašalinti žinutę
