Soccerbet (1.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: yes
ml: അതെ

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Code
ml: കോഡ്

en: Save settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കു

en: Result
ml: തത്ഫലം
