Soccerbet (1.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်
