Soccerbet (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Group
ne: समूह

en: yes
ne: हो

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: no
ne: हैन

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Code
ne: कोड

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: open
ne: खुल्ला

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक
