Soccerbet (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (49 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Group
pl: Grupa

en: yes
pl: tak

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Total
pl: Razem

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Options
pl: Opcje

en: no
pl: nie

en: Points
pl: Punkty

en: Message deleted.
pl: Wiadomość została usunięta.

en: Send
pl: Wyślij

en: Code
pl: Kod

en: Payments
pl: Płatności

en: Members
pl: Członkowie

en: Group name
pl: Nazwa grupy

en: Start
pl: Początek

en: End
pl: Koniec

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: Base
pl: Podstawa

en: Note
pl: Notatka

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: City
pl: Miasto

en: Result
pl: Wynik

en: Period
pl: Okres

en: open
pl: trwa

en: Final
pl: Końcowy

en: Team
pl: Zespół

en: Teams
pl: Drużyny

en: Match
pl: Pasuje

en: Live
pl: Na żywo

en: Participants
pl: Uczestnicy

en: Matches
pl: Pasuje

en: Save group
pl: Zapisz grupę

en: Drupal user
pl: Użytkownik Drupala

en: Round
pl: Zaokrąglaj

en: Data source
pl: Źródło danych

en: Delete message
pl: Usuń wiadomość

en: Wrong
pl: Błąd

en: Select view
pl: Wybierz widok

en: Home team
pl: Drużyna u siebie

en: Away team
pl: Drużyna na wyjeździe

en: Tournaments
pl: Turnieje
