Soccerbet (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (48 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Group
pt: Grupo

en: yes
pt: sim

en: Actions
pt: Ações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: Refresh
pt: Atualizar

en: Display
pt: Exibição

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Options
pt: Opções

en: no
pt: não

en: Points
pt: Pontos

en: Message deleted.
pt: Mensagem apagada.

en: Send
pt: Enviar

en: Code
pt: Código

en: Payments
pt: Pagamentos

en: Members
pt: Membros

en: Group name
pt: Nome do grupo

en: Start
pt: Iniciar

en: End
pt: Fim

en: Start date
pt: Data inicial

en: End date
pt: Data final

en: Note
pt: Nota

en: Save settings
pt: Salvar as configurações

en: City
pt: Cidade

en: Result
pt: Resultado

en: Period
pt: Ponto

en: open
pt: aberto

en: Team
pt: Equipe

en: Teams
pt: Equipes

en: Scoring
pt: Pontuação

en: Match
pt: Ocorrência

en: Live
pt: Ao Vivo

en: Participants
pt: Participantes

en: Administrator
pt: Administrador

en: Update now
pt: Atualizar agora

en: Matches
pt: Corresponde

en: Save group
pt: Salvar grupo

en: Create group
pt: Criar grupo

en: Drupal user
pt: Usuário do Drupal

en: Season
pt: Temporada

en: Round
pt: Arredondar

en: Special
pt: Especial

en: Delete message
pt: Apagar mensagem

en: Reset data
pt: Reiniciar dados

en: Select view
pt: Selecione a view
