Soccerbet (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: yes
sq: po

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: no
sq: jo

en: Send
sq: Dërgo

en: Code
sq: Kodi

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat

en: open
sq: hapur
