Soccerbet (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (21 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Group
te: సమూహం

en: yes
te: అవును

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Display
te: చూపు

en: Total
te: మొత్తం

en: Unknown
te: తెలియని

en: Options
te: ఎంపికలు

en: no
te: కాదు

en: Send
te: పంపించు

en: Code
te: కోడ్

en: Group name
te: గుంపు పేరు

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు

en: City
te: నగరం

en: Result
te: ఫలితం

en: Administrator
te: నిర్వాహకుడు
