Soccerbet (1.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Group
ur: گروپ

en: yes
ur: جی ہاں

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Code
ur: کوڈ

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں
