Soccerbet (1.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Group
az: Qrup

en: yes
az: bəli

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Refresh
az: Yenilə

en: Display
az: Monitor

en: Unknown
az: Naməlum

en: Options
az: Seçimlər

en: no
az: yox

en: Points
az: Xallar

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Result
az: Nəticə

en: Live
az: Canlı

en: Round
az: Dəyirmi
