Soccerbet (1.0.0-beta2) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Group
bo: ཁག

en: yes
bo: ཡིན

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Refresh
bo: གསར་འདོན

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: no
bo: མིན

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Base
bo: གཞི

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Drupal user
bo: Drupal སྤྱོད་མཁན།

en: Round
bo: བཞི་དོར་ལྔ་འཕེལ
