Soccerbet (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (37 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Group
ca: Grup

en: yes
ca: sí

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Refresh
ca: Refresca

en: Display
ca: Visualització

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Options
ca: Opcions

en: Send
ca: Enviar

en: Payments
ca: Pagaments

en: Members
ca: Membres

en: Group name
ca: Nom del grup

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: City
ca: Ciutat

en: Result
ca: Resultat

en: Period
ca: Punt

en: open
ca: obert

en: Team
ca: Equip

en: Teams
ca: Equips

en: Live
ca: En viu

en: Administrator
ca: Administrador

en: Shoutbox
ca: Missatges

en: Tables
ca: Taules

en: Drupal user
ca: Usuari de Drupal

en: Season
ca: Temporada

en: Round
ca: Arrodoneix

en: Special
ca: Especial

en: Delete message
ca: Esborra missatge
